niedziela, 21 czerwca 2015

Balkonowej historii ... ciąg dalszy.

Dziękuję. Z całego serca dziękuję Wam dziewczyny za wszelkie słowa oburzenia i wsparcia w kwestii, jak to wcześniej ujęłam prywatnego gołębnika na 8 piętrze wieżowa.

Szczególnie na moją wyobraźnię podziałały słowa z komentarza, w którym gołębie zostały porównane do latających szczurów. Brrr!
Zmotywowana Waszymi komentarzami napisałam do sanepidu, spółdzielni mieszkaniowej i rady osiedla. Straż miejską zostawiłam na koniec, ale dobrze, że nie będę musiała jej wzywać.
Tak! nie będę musiała, bo dzisiaj stał się cud i sąsiad uprzątnął balkon!
Jutro ja biorę się za szorowanie i dezynfekcję swojego balkonu. Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo się cieszę, że odzyskałam ten mój brzydki, ciasny ale jednak własny balkon :)
całuję
kosodrzewina79poniedziałek, 15 czerwca 2015

Majowe nowości

Wiem, wiem, że już czerwiec, ale ja jeszcze przynoszę Wam moje majowe nowości.

Dotarła do mnie wreszcie tak długo wyczekiwana Bezolejowa Emulsja z Zielonej Herbaty SPF 30. W ramach rekompensaty za małe zamieszanie z zamówieniem otrzymałam błyszczyk Uoga Uoga i korektor rozjaśniający 100% Pure oraz kilka małych próbek. 

Skuszona promocją -20% w Phenome kupiłam dwa produkty, o których bardzo długo marzyłam - wybrałam peeling enzymatyczny i peeling do skóry głowy.


Ostatnio w TK Maxx-ie byłam równo dwa lata temu. Gdy zobaczyłam półkę z kosmetykami, oniemiałam. Wiem, że będę tam wpadała częściej. Oczywiście nie obyło się bez zakupów.


W maju dotarła też do mnie paczka od Magdy, i tak dzięki jej uprzejmości mogę mieć w swojej łazience kawałek Indii. Jeszcze raz dziękuję Kochana :)


A na koniec jeszcze apteczne i drogeryjne zakupy. Załapałam się na kilka promocji.


I to na tyle.
Przez najbliższe miesiące nie planuję już zakupów. 
Tylko jeszcze za kilka dni pokażę Wam moje imieninowo-urodzinowe nowości.
całuję
kosodrzewina79